Potrubárske práce


Zárukou prvotriednej kvality produktov z dielne PROFI METAL sú moderné technológie, pomocou ktorých zabezpečujeme produkciu oceľových a nerezových potrubných konštrukcii a rozvodov pre: zemný plyn, propán-bután, technické plyny a ich zmesi vrátane acetylénu, medicinálne plyny v potravinárskom, stavebnom, energetickom, strojárskom a chemickom priemysle.


Montážne práce


Dlhoročné skúsenosti máme aj s montážnymi prácami, ktorým sa venujeme už od vzniku spoločnosti. Vďaka tomu s absolútnym prehľadom sprevádzkujeme napríklad výmenníkové stanice, kotolne, ústredné kúrenia, zdravotechniky a rôzne technologické zariadenia.


Zváračské práce


Ovládame všetky metódy zvárania. Garanciou precízne zrealizovaných zvarov sú dobre trénované a kvalifikované skupiny zváračov, ktoré v našej spoločnosti považujeme za absolútnu samozrejmosť.


Zámočnícke práce


Okrem iného sa dlhé roky špecializujeme aj na zámočnícke práce. Vďaka tomu bez problémov zvládneme výrobu oceľových, nerezových, hliníkových brán, zábradlí a rôznych iných doplnkových produktov pre firmy.


Predaj
a modifikácia plechov


Firma PROFI METAL spol. s r.o. ponúka tiež maloobchodný predaj nerezových plechov delených a ohýbaných na mieru podľa vašich požiadaviek pomocou inovatívnych technológii zaručujúcich maximálnu presnosť.PROFI METAL
k vašim službám


Nech už hľadáte skúsených zváračov, zručných zámočníkov či šikovných majstrov na montážne práce, sme tu pre vás.
Povedzte nám o svojich požiadavkch prostredníctvom krátkeho formuláru a my vám vypracujeme
predbežnú cenovú ponuku nielen nezáväzne, ale aj celkom zadarmo.

BEZPLATNÁ KALKULÁCIA